Katalogové číslo: 4PAPRKK24
Pachycereus pringlei
3pp
221.40 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 24.3 kg |
|---|---|
| Rozmery | 30 × 95 cm |
| Šírka | 30 cm |
| Výška | 95 cm |
| Priemer črepníka | 30 cm |
| Výška črepníka | 30 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Kvetináč | |
| Farba listov | Sivá |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev