Katalogové číslo: 4SCPTHA99
Scindapsus pictus ‚Trebie‘
Hanger XL
45.51 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 4.995 kg |
|---|---|
| Rozmery | 35 × 65 cm |
| Šírka | 35 cm |
| Výška | 65 cm |
| Priemer črepníka | 25 cm |
| Výška črepníka | 18 cm |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Tvar listu | Oválny |
| Farba listov | Zelená, Biela, Sivá |
| Tvar rastliny | Popínavý |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev