Katalogové číslo: 4SCAUHA04
67.65 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 7.425 kg |
|---|---|
| Rozmery | 40 × 50 cm |
| Kvetináč | |
| Šírka | 40 cm |
| Výška | 50 cm |
| Výška črepníka | 17 cm |
| Priemer črepníka | 28 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Biela, Pestrofarebná, Sivá, Žltá |
| Tvar listu | Tvar šípky |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Popínavý |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 10 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev