Katalogové číslo: 4SCARVT28
Schefflera arboricola ‚Compacta‘
Branched
116.85 €
Na objednávku, dodanie do 20 pracovných dní.
| Hmotnosť | 12.825 kg |
|---|---|
| Rozmery | 70 × 110 cm |
| Šírka | 70 cm |
| Výška | 110 cm |
| Priemer črepníka | 30 cm |
| Výška črepníka | 27 cm |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Tvar listu | Multiple |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Ker |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev