Katalogové číslo: 4AGCPBU19
52.89 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 5.805 kg |
|---|---|
| Rozmery | 35 × 45 cm |
| Šírka | 35 cm |
| Výška | 45 cm |
| Výška črepníka | 17 cm |
| Priemer črepníka | 19 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Pestrofarebná, Žltá |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev