Katalogové číslo: 4SCARVT56
Schefflera arboricola ‚Compacta‘
332.10 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 36.45 kg |
|---|---|
| Rozmery | 100 × 140 cm |
| Šírka | 100 cm |
| Výška | 140 cm |
| Priemer črepníka | 45 cm |
| Výška črepníka | 37 cm |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Tvar listu | Multiple |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Kvitnúce | nie |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev