Katalogové číslo: CC0010479
Sansevieria zeylanica in Terra Cotta
152.52 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 15.705 kg |
|---|---|
| Rozmery | 78 cm |
| Priemer | 35 cm |
| Hĺbka | 28 cm |
| Výška | 78 cm |
| Priemer črepníka | 30 cm |
| Výška črepníka | 27 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | > 40 cm, 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Farba listov | Zelená, Sivá |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Materiál | Terakota |
| Povrchová úprava | Prírodná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev