Katalogové číslo: 4SASMTU21
Sansevieria trifasciata ‚Silver Mist‘
27.06 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 2.97 kg |
|---|---|
| Rozmery | 35 × 75 cm |
| Šírka | 35 cm |
| Výška | 95 cm |
| Priemer črepníka | 21 cm |
| Výška črepníka | 20 cm |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Farba listov | Zelená, Biela, Sivá |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev