Katalogové číslo: 6DLRF9214
Ruvido
Organic Earth
408.36 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 10 kg |
|---|---|
| Rozmery | 50 cm |
| Priemer | 67 cm |
| Hĺbka | 49 cm |
| Výška | 50 cm |
| Kolekcia | |
| Séria | |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
| Materiál | Fiberstone |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev