Katalogové číslo: 6DLRF9111
290.28 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 8 kg |
|---|---|
| Rozmery | 47 cm |
| Priemer | 54 cm |
| Výška | 47 cm |
| Hĺbka | 46 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Sklolaminát |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev