Katalogové číslo: 6RUNR3710
133.70 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 4.5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 70 cm |
| Priemer | 37 cm |
| Výška | 70 cm |
| Hĺbka | 69 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Vysoký lesk |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Syntetika |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev