Katalogové číslo: 6FSTJWS06
194.34 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 12 kg |
|---|---|
| Rozmery | 43 cm |
| Priemer | 51 cm |
| Výška | 43 cm |
| Hĺbka | 42 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Materiál | Ficonstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev