Katalogové číslo: CC0035507
Alocasia cucullata in Ridged Vertically
Hydroculture
248.46 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 7.47 kg |
|---|---|
| Rozmery | 74 cm |
| Priemer | 40 cm |
| Hĺbka | 35 cm |
| Výška | 74 cm |
| Priemer črepníka | 15 cm |
| Výška črepníka | 19 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Tvar listu | Tvar šípky |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Ker |
| Materiál | Ficonstone |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev