Katalogové číslo: 4RHEXB027
135.30 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 14.85 kg |
|---|---|
| Rozmery | 80 × 125 cm |
| Šírka | 80 cm |
| Výška | 120 cm |
| Výška črepníka | 26 cm |
| Priemer črepníka | 27 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Multiple, Vejárovitý |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev