Katalogové číslo: 4RAMABU20
Ravenala madagascariensis
84.87 €
Nie je na sklade
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 9.315 kg |
|---|---|
| Rozmery | 190 cm |
| Šírka | 100 cm |
| Výška | 190 cm |
| Priemer črepníka | 30 cm |
| Výška črepníka | 27 cm |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 10 °C |
| Umiestnenie | |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Štruktúra črepníka | |
| Tvar kmeňa | Iný |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Iný |
| Materiál | |
| Povrchová úprava | |
| Krajina pôvodu | Španielsko |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev