Katalogové číslo: 6PURS50LW
125.46 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 2.82 kg |
|---|---|
| Rozmery | 51 cm |
| Priemer | 50 cm |
| Výška | 51 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Syntetika |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev