Katalogové číslo: 6PURRDAN25
337.02 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 7.7 kg |
|---|---|
| Rozmery | 71 cm |
| Priemer | 78 cm |
| Výška | 71 cm |
| Hĺbka | 68 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Syntetika |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev