Katalogové číslo: 6POSPS231
578.10 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 16.5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 120 cm |
| Priemer | 50 cm |
| Výška | 120 cm |
| Hĺbka | 38 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Umiestnenie | Interiér |
| Materiál | Polystone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev