Katalogové číslo: 4PLSSVT27
455.10 €
Nie je na sklade
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 49.95 kg |
|---|---|
| Rozmery | 60 × 170 cm |
| Šírka | 60 cm |
| Výška | 170 cm |
| Výška črepníka | 41 cm |
| Priemer črepníka | 55 cm |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Červená, Pestrofarebná, Sivá, Žltá |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev