Katalogové číslo: F00006927
4 993.80 €
Na objednávku, dodanie do 15 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 548.1 kg |
|---|---|
| Rozmery | 230 cm |
| Kvetináč | |
| Výška | 230 cm |
| Priemer črepníka | 120 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný, Rozvetvený, Viac výhonový |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Sivá |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný, Bonsaj, Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev