Katalogové číslo: CC0039054
Pleomele (Dracaena) ‚Anita‘ in Ryan
Soil (Vulkastrat)
142.68 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 13.29 kg |
|---|---|
| Rozmery | 81 cm |
| Priemer | 31 cm |
| Hĺbka | 27 cm |
| Výška | 81 cm |
| Priemer črepníka | 21 cm |
| Výška črepníka | 20 cm |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | nie |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Metalická |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Umiestnenie | tieň |
| Materiál | Keramika |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev