Katalogové číslo: F00005995
413.28 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 45.36 kg |
|---|---|
| Rozmery | 160 cm |
| Výška | 160 cm |
| Priemer črepníka | 48 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Bonsaj |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev