Katalogové číslo: 4ALCUBU19
21.53 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 2.363 kg |
|---|---|
| Rozmery | 55 × 65 cm |
| Šírka | 55 cm |
| Výška | 65 cm |
| Výška črepníka | 18 cm |
| Priemer črepníka | 19 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Tvar šípky |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev