Katalogové číslo: F00005624
270.60 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 29.7 kg |
|---|---|
| Rozmery | 80 × 110 cm |
| Šírka | 80 cm |
| Výška | 110 cm |
| Výška črepníka | 40 cm |
| Priemer črepníka | 43 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Bonsaj |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev