Katalogové číslo: F00006948
43.05 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 4.725 kg |
|---|---|
| Rozmery | 45 cm |
| Výška | 45 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný, Bonsaj, Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev