Katalogové číslo: F00001769
8.24 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.905 kg |
|---|---|
| Rozmery | 20 cm |
| Kvetináč | |
| Výška | 20 cm |
| Priemer črepníka | 12 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Stĺp |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev