Katalogové číslo: 4PIAZKK01
172.20 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 18.9 kg |
|---|---|
| Rozmery | 50 × 95 cm |
| Šírka | 50 cm |
| Výška | 95 cm |
| Výška črepníka | 22 cm |
| Priemer črepníka | 25 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Sivá |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 10 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev