Katalogové číslo: 4PHGWBU40
190.65 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 20.925 kg |
|---|---|
| Rozmery | 80 × 130 cm |
| Šírka | 80 cm |
| Výška | 130 cm |
| Výška črepníka | 33 cm |
| Priemer črepníka | 40 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Multiple |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev