Katalogové číslo: F00003323
140.22 €
Na objednávku, dodanie do 15 pracovných dní.
| Hmotnosť | 15.39 kg |
|---|---|
| Rozmery | 120 cm |
| Výška | 120 cm |
| Priemer črepníka | 32 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Červená |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Guľa |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev