Katalogové číslo: 5PHTVBU01
Phormium tenax ‚Variegatum
Bush
221.40 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 24.3 kg |
|---|---|
| Rozmery | 70 × 120 cm |
| Šírka | 70 cm |
| Výška | 120 cm |
| Priemer črepníka | 30 cm |
| Výška črepníka | 27 cm |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 5 °C |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Farba listov | Zelená, Pestrofarebná, Sivá, Žltá |
| Tvar rastliny | Ker |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev