Katalogové číslo: 5LITEMS45
Ligustrum japonicum ‚Texanum‘ (100-140)
Multi stem
282.90 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 31.05 kg |
|---|---|
| Rozmery | 65 × 120 cm |
| Šírka | 65 cm |
| Výška | 120 cm |
| Priemer črepníka | 40 cm |
| Výška črepníka | 33 cm |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | -20 °C |
| Tvar listu | Oválny |
| Tvar kmeňa | Viac výhonový |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Guľa |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev