Katalogové číslo: F00005440
102.09 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 11.205 kg |
|---|---|
| Rozmery | 150 cm |
| Výška | 150 cm |
| Priemer črepníka | 27 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Sivá |
| Tvar listu | Podlhovastý, Vejárovitý |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 10 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev