Katalogové číslo: 4PHIRBP13
12.05 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 1.323 kg |
|---|---|
| Rozmery | 25 × 35 cm |
| Šírka | 25 cm |
| Výška | 35 cm |
| Výška črepníka | 11 cm |
| Priemer črepníka | 13 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Červená |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev