Katalogové číslo: CC0040798
329.64 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 27 kg |
|---|---|
| Rozmery | 77 cm |
| Priemer | 40 cm |
| Výška | 77 cm |
| Hĺbka | 38 cm |
| Výška črepníka | 19 cm |
| Priemer črepníka | 28 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Glazované |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Xanadu |
| Veľkosť listu | |
| Umiestnenie | tieň |
| Materiál | Keramika |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev