Katalogové číslo: CC0022535
Aralia (Polyscias) ‚Ming‘ in Cylinder
Soil (Vulkastrat)
182.04 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 13.373 kg |
|---|---|
| Rozmery | 106 cm |
| Priemer | 30 cm |
| Hĺbka | 28 cm |
| Výška | 106 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Výška črepníka | 22 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Tvar listu | Multiple |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Ker |
| Materiál | Keramika |
| Povrchová úprava | Glazované |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev