Katalogové číslo: 4PHSQPY24
Philodendron squamiferum
Pyramid
121.77 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 13.365 kg |
|---|---|
| Rozmery | 70 × 120 cm |
| Šírka | 70 cm |
| Výška | 120 cm |
| Priemer črepníka | 27 cm |
| Výška črepníka | 25 cm |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Tvar listu | Xanadu |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Pyramída |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev