Katalogové číslo: 4PHSCPY50
88.56 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 9.72 kg |
|---|---|
| Rozmery | 30 × 160 cm |
| Šírka | 30 cm |
| Výška | 160 cm |
| Výška črepníka | 24 cm |
| Priemer črepníka | 27 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Tvar šípky |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Pyramída |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev