Katalogové číslo: CC0041892
Philodendron ‚Painted lady‘ in Grigio
Hydroculture
423.12 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 20.8 kg |
|---|---|
| Rozmery | 130 cm |
| Priemer | 40 cm |
| Hĺbka | 49 cm |
| Výška | 130 cm |
| Priemer črepníka | 22 cm |
| Výška črepníka | 19 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Tvar listu | Tvar šípky |
| Štruktúra črepníka | Betónový povrch |
| Farba listov | Zelená, Žltá |
| Tvar rastliny | Stĺp |
| Materiál | Fiberstone |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev