Katalogové číslo: CC0032320
Philodendron ‚New Red‘ in Fusion
120.54 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 6.318 kg |
|---|---|
| Rozmery | 57 cm |
| Priemer | 24 cm |
| Hĺbka | 20 cm |
| Výška | 57 cm |
| Priemer črepníka | 17 cm |
| Výška črepníka | 15 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Interiér |
| Tvar listu | Oválny |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Farba listov | Červená |
| Tvar rastliny | Stĺp |
| Materiál | Keramika |
| Povrchová úprava | Lakované |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev