Katalogové číslo: CC0032278
99.63 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 4.023 kg |
|---|---|
| Rozmery | 48 cm |
| Priemer | 24 cm |
| Výška | 48 cm |
| Hĺbka | 20 cm |
| Výška črepníka | 15 cm |
| Priemer črepníka | 17 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Lakované |
| Farba listov | Zelená, Červená, Pestrofarebná, Žltá |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Umiestnenie | Čiastočný tieň |
| Materiál | Keramika |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev