Katalogové číslo: 4PHGWBU34
147.60 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 16.2 kg |
|---|---|
| Rozmery | 100 × 125 cm |
| Šírka | 100 cm |
| Výška | 125 cm |
| Výška črepníka | 32 cm |
| Priemer črepníka | 34 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Multiple |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev