Katalogové číslo: 6PFC04200
563.34 €
Na objednávku, dodanie do 38 pracovných dní.
| Hmotnosť | 9.2 kg |
|---|---|
| Rozmery | 78 cm |
| Priemer | 43 cm |
| Výška | 78 cm |
| Hĺbka | 32 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Vysoký lesk |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Syntetika |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev