Katalogové číslo: 4PAPRKK13
516.60 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 56.7 kg |
|---|---|
| Rozmery | 45 × 110 cm |
| Šírka | 45 cm |
| Výška | 110 cm |
| Výška črepníka | 31 cm |
| Priemer črepníka | 35 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Sivá |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 10 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev