Katalogové číslo: 6PPNOYS02
84.87 €
Na objednávku, dodanie do 24 pracovných dní.
| Hmotnosť | 4.5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 60 cm |
| Priemer | 24 cm |
| Výška | 60 cm |
| Hĺbka | 58.5 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Prírodná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Ficonstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev