Katalogové číslo: F00002668
Opuntia mix
1.97 €
Na objednávku, dodanie do 12 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.216 kg |
|---|---|
| Rozmery | 14 cm |
| Výška | 14 cm |
| Priemer črepníka | 5 cm |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Kvetináč | |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Iný |
| Kvitnúce | áno, nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev