Katalogové číslo: 4CHVABP08
3.08 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.338 kg |
|---|---|
| Rozmery | 11 × 17 cm |
| Kvetináč | |
| Šírka | 11 cm |
| Výška | 17 cm |
| Výška črepníka | 8 cm |
| Priemer črepníka | 9 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Biela, Pestrofarebná |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev