Katalogové číslo: 4OPJGVT30
184.50 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 20.25 kg |
|---|---|
| Rozmery | 50 × 70 cm |
| Šírka | 50 cm |
| Výška | 70 cm |
| Výška črepníka | 22 cm |
| Priemer črepníka | 30 cm |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Pestrofarebná, Žltá |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev