Katalogové číslo: 6LIMCHPC5
172.20 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 10 kg |
|---|---|
| Rozmery | 37 cm |
| Priemer | 32 cm |
| Výška | 37 cm |
| Hĺbka | 36 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Keramika |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev