Katalogové číslo: CC0033636
Monstera obliqua in Charlotte
Hydroculture
115.25 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 8.06 kg |
|---|---|
| Rozmery | 64 cm |
| Priemer | 33 cm |
| Hĺbka | 27 cm |
| Výška | 64 cm |
| Priemer črepníka | 15 cm |
| Výška črepníka | 19 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | tieň |
| Tvar listu | Oválny |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Popínavý |
| Materiál | Keramika |
| Povrchová úprava | Glazované |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev