Katalogové číslo: CC0032425
Ficus binnendijkii ‚Amstel King‘ in Charlotte
82.16 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 5.19 kg |
|---|---|
| Rozmery | 65 cm |
| Priemer | 23 cm |
| Hĺbka | 18 cm |
| Výška | 65 cm |
| Priemer črepníka | 15 cm |
| Výška črepníka | 19 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Interiér |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Materiál | Keramika |
| Povrchová úprava | Glazované |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev